محل تبلیغات شما

چند تا آرزو هاتونو بنویسید

آرزو هایی که می تونید اینجا بنویسید 

من آرزو دارم که دنیا خالی از جنگ و بیماری و گرسنگی ، بی عدالتی،نژاد پرستی و . بشه و همه ی مردم دنیا با آرامش کنار هم زندگی کنند . 

من آرزوی بهترین ها همراه با سلامتی و خوشبختی برای تمام اعضای خانوادم و دوستانم و تمام مردم جهان دارم .آرزوی بهترین ها رو برای شما دارم دوستان و همکاران عزیزم نیکا جون ، فاطمه جون، آقا میلاد ،آقای مهندس و آقای لاورمن و تمام دوستانی که در این وب مارو دنبال می کنند براتون بهترین هارو آرزو می کنم .

من آرزو دارم که یک رتبه ی خوب توی کنکور بیارم که بتونم برای لیسانس در یک دانشگاه معتبر ایران درس بخونم

من آرزو دارم که پس از پایان دوره لیسانس بتونم در یکی از دانشگاه های معتبر جهان تحصیل کنم

من آرزو دارم که بتونم کاری در جهت بهبود کیفیت زندگی کودکان جنگ و بی سرپرست بکنم .

من آرزو دارم که روزی بتونم اون جوری که انتظار دارم ویولون بزنم . 

نمی دونم در آینده چندتا از آرزو هام محقق بشه . آرزوی اولم رو ولی می دونم که حالا حالا ها امکان تحققش پایبنه ولی امیدوارم روزی محقق بشه و جوامع به این درک و آکاهی برسند .

آرزو های شما چیه؟

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

آرزو ,بتونم ,آرزوی ,ها ,بشه ,تمام ,آرزو دارم ,دارم که ,آرزوی بهترین ,جنگ و ,بهترین ها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنتال مال وبلاگ برتر حوزه اخبار و برندهای دندانپزشکی و مواد blog شرخر chicmusic آموزش اینستاگرام تالگو پاریس پذیرش روسیه رمان شبنم خیال هارمونی طبیعت