محل تبلیغات شما
۱_خب راستش سایت رو اولین بار من ساختم ولی ایدش رو بیشتر از پارک انیمه گرفتم . اما این سایت به جایی نمی رسید اگر با دوستان خوبم مخصوصا نیکا جون آشنا نمیشدم
۲_92.11.19
۳_پشتکار و جذابیت سوباسا
۴_ نقاشی ها و مانگا های نیکا جون (واقعا فوق العادست)و داستان های فاطمه جون (اینکه شخصیتش از من الهام گرفته خیلی قضیه رو واسم جذاب کرده و قلم فوق العاده قوی ای داره )، اعتراف کنم از مثلث برمودای خودم هم خوشم میومد (چون فلبداهه می نوشتم و خودمم آخرش رو نمی دوستم)
۵_من خودم همیشه از سوباسا انرژی می گیرم و سعی می کنم که سوباسای زندگیم باشه ولی متاسفانه ولی هیچ وقت به گرد پای سوباسا نرسیدم . ولی امیدوارم که یه روز منم بتونم . چه از لحاظ اخلاق چه از لحاظ موفقیت
۶_معلومه سوباسا هم اخلاقش هم شخصیت کاریزماتیکش ، هم روحیه ی فوق العادش . اعتراف کنم از تیپ و قیافش هم خوشم میاد
۷_آره سوباسا رو که زیاد دیدم مخصوصا دوران نوجوانیم . کلا خوابم سوباسا بود .از اینکه سانایی میومد تو خوابم بدم میومد خخخخخ (نوجوان بودم). نماد آرامش تو خوابهای سوباساییم نیکا جون بود .  
من ۱۸ سال و خورده ای سن دارم و توی زنجان زندگی می کنم . متولد ۲۸ دی ۸۰ هستم . اسم واقعیم هم عسل هست .
پاسخ سوال ویژه ی مدیریت سایت:
قطعا تلاشمون رو می کنیم که بار دیگه مثه ۲۰۱۸ منتخب جهان بشیم 
و در راستای این هدف ان شاالله کنکورم که تموم شد با بچه ها تلاش می کنیم که سایت رو به اوج برگردونیم حتی بالاتر از همیشه این روند قطعیه

من اگه رشته کامپیوتر بخونم برنامه های ویژه تری برای سایت خواهم داشت . حتی با کمک بچه ها (ممکنه (قول نمیدم) ) که کارهای بهتری انجام بدیم حتی جایی برسه از راه پذیرش تبلیغ یا . به ازای فعالیت های مشخصی برای بچه ها حقوق واریز کنیم .

و کلی برنامه های دیگه 
از جمله آموزش زبان انگلیسی به بچه های سایت و خوانندگان سایت در جهت دوزبانه کردن سایت(این مورد قطعیه)

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

سایت ,رو ,هم ,های ,سوباسا ,ها ,نیکا جون ,بچه ها ,کنم از ,می کنیم ,برنامه های

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

برکه ی نیلو Food container - vstimlsystem.com استخر دیجیتال موتور ایمپلنت فانوس خیال وبلاگ طراحی هارمونی نسیم ساخت انواع کباب پزهای تابشی اتوماتیک شیدپخت علاقه مندی های من پرنده ابی