محل تبلیغات شما

1-خب راستش من از چند سال پیش، همون زمان هایی که با وبلاگ نویسی غریبه بودم یه روز به سایت ^هوادارن سوباسا^ سر زدم و خیلی از شیپ و تنوع سایت خوشم اومد. اون زمان ها ایمیلی نداشتم و همون طور که گفتم اصلا با وبلاگ نویسی آشنا نبودم تا اینکه یه روز همین پارسال یه سایتی رو توی آوابلاگ تاسیس کردم و سایت هواداران سوباسا رو هم توی بخش وبلاگ های برتر پیدا کردم و خب اون لحظه بابت این مسئله خیلی ذوق زده شدم و کم کم که از طریق کامنت و پیام خصوصی و تونستم با عسل جون ارتباط برقرار کنم، تونستم به لطف همه شما ها ادمین بشم.

2-دقیق نمی دونم ولی پارسال سایتو دوباره پیدا کردم.

3- من با فوتبالیست ها از همون بچگی خاطره های زیادی داشتم و انیمه اش برام خیلی با ارزش تر از صدها انیمیشنی که دخترا نگاه می کردند(مثلا انیمیشن هایی که داخلشون شاهزاده و پرنسس به کار می رفت)بود. شاید چیزی که تو فوتبالیست ها باعث شد من ازش خوشم بیاد پسری بود که هیچ وقت از تلاش دست نکشید(سوباسا)، تو رفاقت هم هیچی برای دوستش کم نگذاشت(تارو)، و خب از سانایی هم خوشم میومد حتی دوستام یه زمانی بهم می گفتن خیلی شبیهشم!

4-به نظرم همه پست های سایت، عالی هستن.

5- به نظرم این تاثیر دوسویه است:1: اینکه خیلی از افراد رو به ورزش فوتبال علاقمند می کنه(من به شخصه همینجا اعلام می کنم که از یه زمانی دیدم نسبت به فوتبال به کلی عوض شد و برای آموزشش به باشگاه رفتم)

2:فوتبالیست ها در حقیقت داره زندگی واقعی ما انسان ها رو بیان می کنه، شاید تا حالا باورتون نشده باشه ولی تا حالا با خودتون گفتین چرا سوباسا باید زخمی بشه؟ چرا همه بلاها سر سوبا میاد؟ و مهم تر اینجاست که چرا با این همه درد دوباره بلند می شه و به بازی ادامه می ده؟زندگی ما هم مثل زمین فوتباله نمی دونی چی پیش میاد، همه چی پنجاه، پنجاهه حتی اگه قوی ترین یا بالعکس ضعیف ترین بازیکن باشی بازم نمی تونی نتیجه رو پیش بینی کنی می دونی چرا؟ جون تو این زمین تو فقط تو تصمیم می گیری که چی جوری باشی قوی و با اعتماد به نفس یا ضعیف و شکست خوردهوقتی سوت بازی زده می شه، زنگ زندگی زده می شه. باید هرچی داری رو کنی، از پوست و خونت استفاده کنی و وقتت رو هدر ندی، چون تو یه ثانیه ممکنه همه چی عین باد از دستت در بره، وقتی که توپ میاد زیر پات اصلا نترس، بزار رقیبت که سختی های زندگیه بفهمه تو اون چیزی نیستی که فکرشو می کنه، تو اون انسان با عزت نفسی هستی که چشم های نافذت این رو به همه نشون می ده اما بعضی اوقات هست که می افتی زمین، دو بار، سه بار، ده بار، اما این بستگی به خودت داره که می خوای از جات بلند شی بازی رو ادامه بدی یا اینکه خودت رو بازنده بدونی و از زمین خارج بشی درسته بعضی اوقات اون قدر زخم های زندگی بزرگن که خودت هم نخوای تو رو برای مداوا بیرون می فرستند اما این تصمیم خودته که می خوای تسلیم شی یا نه؟ زندگی به انتخاب های مهم ما بسته است و همین طور اعمالمون وقتی بعد از چند باخت، یه گل قشنگ وارد دروازه می زنی اون برد هست که واقعا جذابهچون اون زمان، همه به تلاش و پشتکارت ایمان واقعی پیدا می کنند و با افتخار به تویی که هرروز با جون و دل در حال تمرین بودی، اسمت رو به زبون میارناصلا سخت نیست، فقط کافیه که خودمون تصمیم بگیریم که *می خوایم چی کار کنیم؟*و حتما حتما حتما باید به اون چه که گفتیم عمل کنیم و اون موقع است که زندگی لذت بخش می شه.

6-سوباسا، سانایی و اندکی هم تارو

7-حقیقتش من زیاد یادم نمیاد چون حافظه ام چندان جالب نیست اما حس می کنم قبلا یه بار خواب سوباسا رو دیدم ولی فکر نکنم باهاش حرف زده باشم.

من فاطمه هستم، متولد 30/1/84 در نوشهر(تو شمال ایران) زندگی می کنم.

راستش برنامه من اینه که بتونم رمانمو کامل تموم کنم و اینکه به کمک هم سایتو به بهترین درجات برسونیم و دوباره بهترین سایت سال بشیم.

مرسی که تا پایان این پست باهام همراه بودید، خداحافظ!

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

رو ,تو ,اون ,یه ,هم ,های ,می کنم ,رو به ,فوتبالیست ها ,که می ,می شه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دل خند علاقه مندی های من موج کویر دانلود آهنگ جدید همراه متن آهنگ نیوموزیک 98 MahdisKalantari مداد طرح فروش ،خدمات ومشاوره گیت فروشگاهی مینو رایانه abta مقالات ارایشی