محل تبلیغات شما

دوستان این قضیه خیلی تو شبکه های اجتماعی نوشته می شه .

به عنوان سایت منتخب ۲۰۱۸ در جهان باید بگیم که روبرتو دوست پسر مامان سوباسا نیست عموش هم نیست

قضیه از این قراره که روبرتو هونگو که تو برزیل زندگی می کرده بچگی در فقر بوده و استعداد زیادی در فوتبال داشته . پدرش فوت کرده بود و مادرش در کارخانه کار می کرد . اونا خیلی فقیر بودند مامانش برای اینکه بتونه برای پسرش توپ جدید بخره کلی اضافه کار رفت . یک روز فک کنم کارخونه آتیش می گیره و مادرش میمیره . روبرتو هم فوتبال رو می زاره کنار اما فروشنده ی توپ میاد و توپو به روبرتو می ده . روبرتو می گه آخه مادرم نصف پول رو به شما داده و من توان خرید توپ رو ندارم فروشنده هم می گه عیبی نداره عوضش بزرگ که شدی توی تیم برزیل یک گل بخاطر من بزن .

از اون موقع روبرتو تلاششو بیشتر می کنه تا به بازیکن مطرح تیم برانکو و یک سلبیریتی تبدیل می شه و وضع مالیش هم خیلی خوب می شه. روبرتو توی یک بازی چشمش آسیب می بینه و دکتر ها می گن که باید فوتبال رو بزاری کنار مگرنه برای همیشه بیناییت رو از دست می دی . روبرتو خیلی افسرده می شه و مدام مشروب مصرف می کنه و یکبار خودکشی می کنه و خودش رو می اندازه تو آب

پدر سوباسا که کاپیتان کشی هست شانسی توی اون اسکله ای که روبرتو خودکشی می کنه بوده و روبرتو رو نجات می ده و بهش می گه این کار تو اشتباه بزرگی بود . پدر سوباسا به روبرتو پیشنهاد می ده که برای درمان بره ژاپن . چون چشم پزشک های قدری اونجا هستند . و می گه که اتفاقا پسرش(سوباسا)خیلی خوشحال می شه که اونو ببینه و روبرتو بهش فوتبال رو یاد بده .

روبرتو می ره ژاپن و وقتی سوباسا رو پیدا می کنه نامه ی پدرش رو بهش می ده . سوباسا از اولش روبرتو رو میشناسه چون خیلی بازیکن قدری بوده .

روبرتو هم درمان رو شروع می کنه و هم مربی سوباسا میشه . بعد از اینکه سوباسا وارد زندگی روبرتو می شه روبرتو به زندگی برمی گرده و انگار خودش رو توی چشمهای سوباسا می بینه .

بعد از درمان روبرتو می خواست سوباسا رو واسه فوتبال با خودش به برزیل ببره اما مامان و باباش مخالفت کردند و روبرتو با اینکه به سوباسا قول داده بود که اگه تو مسابقات عنوان قهرمانی رو پیدا کنه با خودش میبردش برزیل اما به خاطر پدر و مادر سوباسا خودش تنها رفت .

چندین سال بعد وقتی سوباسا می ره جام جهانی نوجوانان و جام قهرمانی رو بدست میاره روبرتو میاد و می گه حالا با من میای برزیل . و سوباسا روبرتو رو بغل می کنه و میگه حتما .

سوباسا می ره برزیل ۴ سال کاپیتان تیم برانکو می شه در صورتی که مربی تیم روبرتو هست .

بعد از ۴ سال سوباسا به اسپانیا می ره و با سانایی ازدواج می کنه و صاحب دو پسر به اسم های دیبو و هایاته می شه و برای همیشه در اسپانیا زندگی می کنه در این قسمت ها نقش روبرتو کمرنگ تر می شه اما توی جام جهانی ها معمولا روبرتو به عنوان مربی تیم رقیب سوباسا یعنی تیم برزیل حضور پیدا مز کنه .

قضیه اینه اما چون ایران نخواسته قسمت خودکشی روبرتو رو نشون بده مردم اشتباه برداشت کردن که روبرتو دوست پسر مامان سوباساست .

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

روبرتو ,رو ,سوباسا ,کنه ,شه ,برزیل ,می شه ,می کنه ,روبرتو می ,کنه و ,می گه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دفتر تجارت الکترونیک ولقان سرگرمی ها چند در چند گردشگری در سراسر ایران در سایت‌های همسریابی چه می‌گذرد؟ دوربین های دیجیتال طراحی وب سایت قیمت لوله پلی اتیلن تیتر نوشت دل نویس