محل تبلیغات شما

سلام بچه های عزیزم امیدوارم که حالتون خوب باشه و این روزای قرنطینه رو به خوبی سپری کرده باشید

یه چلنج داریم . اما چالش های ما مثه برخی از چالش های شبکه های اجتماعی نیست  . این چالش رو خودتون تعریف می کنید و برای هر کسی باتوجه به شرایطش ممکنه فرق کنه

این چالش سازندست و برای همه ی اقشار جامعه در هر سنی و هر موقعیتی هست .

مثلا یکی چالش می زاره که روزی ۲ ساعت کتاب بخونه 

فرد دیگه ای چالش می زاره که روزی یک ساعت ورزش کنه 

یا فرد دیگری چالش می زاره که در سبکی از نقاشی ماهر تر بشه

یکی چالش می زاره زبان انگلیسیشو تقویت کنه

یکی تایم مطالعشو بالا می بره 

و هزار نوع چالش دیگه . می تونه موفقیت هاشو اینجا به اشتراک بزاره و در آخر وقتی دوران قرنطینه تموم شد ما استفاده ای از این زمان کرده باشیم .

چالش های من :

تایم مطالعم رو به روزی ۱۳ ساعت برسونم با تعداد تست بالا.

هر روز کمی ورزش کنم . 

چالش های شما چیه؟

اگر خواستید می تونید در دوران قرنطینه یا موفقیت هاتون رو به صورت پست اینجا قرار بدید و افرادی که نویسنده نیستند می تونند نویسنده سایت بشن(به دلیل مشکلی در کد های سایت فعلا باید از پنل خودمون نویسنده جدید اضافه کنیم )پس لطفا در کامنتی اعلام کنید و افرادی که قصد نویسنده شدن ندارند ولی می خوان که موفقیت هاشون رو به اشتراک بزارن می تونن کامنت بزازن . 

منتظر موفقیت های روزافزون شما عزیزان هستیم 

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

چالش ,های ,رو ,زاره ,نویسنده ,قرنطینه ,رو به ,چالش می ,می زاره ,چالش های ,دوران قرنطینه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

(وینکس های جادویی ) I have no nerves ساخت انواع کباب پزهای تابشی اتوماتیک شیدپخت چت روم فارسی پارسی گپ باغ سپیدار یک وردپرس کار اماتور اموزش فارکس روناس طرح گل ارکید نرم افزار حسابداری فروشگاهی پیشگام