محل تبلیغات شما

به دنبال پست نیکا جون باید بگم که کارتون فوتبالیستها تراژدی های زیادی داره

برای تارو : طلاق پدر و مادر و کناره گیری از فوتبال به خاطر خواهر ناتنیش و شرایط سخت زندگیش

برای کاکرو:مرگ پدرش و کار کردن سخت و طاقت فرسا در کنار فوتبال

برای میزوگی:همه می دونند که تو قسمت ۹۳ رایزینگ سان قرار بود میزوگی برای همیشه بمیره که سوباسا با ماساژ قلبی نجاتش میده و کلا میزوگی به عنوان یه بازیکن فعال به خاطر مشکل قلبیش خیلی نمی تونه بازی کنه 

برای فوچیساوا:فوچی ساوا یک تصادف وحشتناک میکنه اما زنده میمونه 

ماتسویاما:از فوچی ساوا دور می مونه و فوچی ساوا تصادف میکنه کلا ماتسویاما و فوچی ساوا یک مدت زیادی از هم دور می مونن 

برای استیون بود لوئین بود کی بود اسمش یادم نیست: اما برادرش به طرز مرموزی می میره و دوست دخترش هم جلوی چشماش تصادف میکنه البته احتمالا تو مرگ برادرش یک عمدی هست که مشخص نشده

در ضمن ماریان و کمی جان و دوستش و یایویی و سانایی عاشق سوباسا بودند که در آخر سوباسا با سانایی ازدواج کرد چون این عشق دو طرفه بود . 

معلم ماتسویاما:خب یکی از صحنه های مرگ که نشون داده میشه صحنه ی مرگ معلم ماتسویاماست

روبرتو :روبرتو خودکشی می کنه(به خاطر فوتبال و آسیب چشمیش) که پدر سوباسا نجاتش میده سوباسا اونو به زندگی برمیگردونه اما افسردگیش از بین نمی ره بعد روبرتو در بچگی تو فقر زندگی میکرد و پدرش فوت کرده بود و مادرش هم توی کارخونه که آتیش گرفته بود مرد

سانتانا:سانتانا پدر و مادرش رو از دست داده بود و یک پیرمرد و پیرزن ازش مراقبت میکردند که بعد مرگ انها چند نفر به خاطر پول در آورن از استعداد سانتانا مجبورش کردن که با شرایط سختی فوتبال بازی کنه حتی مدام می زدنش

اشنایدر:اشنایدر باباش مربی تیم فوتبال بوده که به خاطر اینکه یک اشتباه فوتبالی میکنه مردم به خونشون حمله میکنن و پدر اشنایدر برای محافظت از خانوادش اونا رو ترک میکنه

یکی هم هست که زنش مرده تو مانگا میاد و دقیق دقیق ماجراش رو نخوندم 

خب خیلی سیاه نماییی نمی کنم اما نزدیک ۹۰۰ پست مثبت گذاشتم این پست تقریبا تمام اتفاقات تلخ بود ولی کارتون فوتبالیستها بیشتر اتفاقات مثبته و مهم اینه که با وجود اتفاقات تلخی که در زندگیشون رخ می ده بازم با قدرت به زندگیشون ادامه می دن

اما شخصیت سوباسا اتفاق تلخ خاصی برایش نیفتاده مگر اینکه مصدومیت و اینا که طبیعین  

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

سوباسا ,خاطر ,یک ,پدر ,ساوا ,اتفاقات ,به خاطر ,فوچی ساوا ,کارتون فوتبالیستها ,ساوا یک ,سوباسا با

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

من بامزه هستم ؟ اخبار سلامت ایران فروشگاه لوازم خانگی امین حضور راه حل سوالات it شما فصل خزان سایت وان ایکس بت | خدمات جوانسازی و زیبایی پوست خرید و فروش هتل مداد طرح تاریخچه دوربین مداربسته وکاربردهای آن