محل تبلیغات شما

سلام من دانش آموز ریاضی فیزیک فرزانگان ۱ (تیزهوشان) زنجان هستم و معدلمم هیچ وقت پایین تر از ۱۸ نشده

مشکلی که من و همه ی بچه ها برخوردیم اینکه که چند تا از امتحان نهایی ها با سطح خیلی خیلی دشوار برگزار شده

مثلا امتحان زبان امروز بیشتر از ۶۰ تا سوال خیلی سخت بود و ۷ صفحه .

من خودم کلاس زبان رفتم و high1 روهم تموم کردم (یعنی ترمهای بالا) توی تیزهوشان هم درس خوندم منو دوستام همه از سختی این سوالات در عجب بودیم وای به حال بچه ای که تو عشایر یا مناطق محروم و سیل زده و زله زده و. در امکانات خیلی پایین درس خونده .

.  وقتی سیستم آموزشی مارو باید بکوبن از نو بسازن . کجای دنیا توی مدارس استعدادهای بچه ها رد میکشن و یک آدم سرخورده و ناتوان تحویل جامعه می دن . بعد معلومه چنین جامعه ای به جای اینکه پیشرفت کنه هر روز پسرفت میکنه 

این آموزشه یا شکنجه ؟؟؟؟

طراحان گرامی انسانم آرزوست  شما می دونید که خیلی از هم وطنان ما در حوادثی مثل سیل و زله و . حتی خونه ندارن زندگی کنن شما می دونید که کرونا زندگی همه رو بهم ریخته و حتی در استان های جنوبی وبا هم شیوع پیدا کرده . می دونید که امکان مدرسه رفتن امسال از ما سلب شده بود . چجوری دلتون اومد اینکارو کنید من و دوستانم به عنوان تیزهوشانی که رشته ی ریاضی با معدل بالا هم میخونه و کلاس های زبات هم رفته رسما تو کف شاهکار شما مونده بودیم چه برسه این بچه ها . اصلا چیزی به اسم همزاد پنداری به گوشتون خورده . واقعا متاسفم که انقدر بدجنسید بیشتر از ۶۰ تا سوال دادید چه خبرتونه اونم خیلی سخت متاسفم براتون

حالا دقیقا قضیه ی کنکورمون رو میخوان همین کارو میکنن

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

خیلی ,هم ,ها ,بچه ,دونید ,ی ,دونید که ,بچه ها ,می دونید ,خیلی سخت ,و حتی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قیمت برج خنک کننده ویستا سازه بانک مشاغل شیراز مجله زندگی و سلامت دوربین مداربسته شباهنگ فانوس پونه دوربین های دیجیتال ویستا سازه آوای لاغری