محل تبلیغات شما

خب اول اینکه لوگو قرار دادن در وب ما که دوباره داره بازدیدش می ره بالا تا این لحظه چهار هزار و خورده ای بازدید امروزمون بوده و همین الان ۱۱ نفر با من انلاینن شرایطی داره

۱-ما لوگوهایی که لینکشون به سایت های غیر اخلاقی باز شه رو قبول نمیکنیم با اینکه یک فرد خارجی خیلی اصرار داره که این سایتشو تبلیغ کنه در سایت ما و الان در بخش جعبه ی پیام های ما پره . به هیچ وجه سایت های غیر اخلاقی رو تبلیغ نمیکنیم .

۲-ما هیچ تعهدی راجع به اینکه چند مشتری به سایت شما سر بزنن نداریم شاید ۱۰۰۰ نفر و شاید ۱۰ نفر .هیچ کس نمی تونه هیچی رو تضمین کنه درهیچ سایتی چون هیچ پیشبینی صد درصدی وجود نداره ولی میشه از اطلاعات قبلی بررسی کرد .به خاطر همین دست شما رو در این محدوده باز می زاریم و تبلیغات یا به صورت ماهانه ۱۰ هزار تومن یا کلیکی به صورت توافقی انجام میشه (مونده به انتخاب خودتون)

تبلیغات به صورت لوگویی باشه و ترجیحا تبلیغ سایت باشه در ضمن اگر درآمدی کسب شه این درآمد برای تمام اعضای سایت هست و گاها هم ممکنه صرف خرید کد های جدید بشه .

و اینکه هدف شخص من درآمد زایی نیست و فقط میخوام تجارت الکترونیک رو یاد بگیرم با توجه به اینکه احتمال اینکه رشته ی کامپیوتر بخونم زیاده .

درضمن احتمالا کتابی درباره ی وبلاگ نویسی بعد کنکورم بنویسم خیلی دوست دارم که راجع به همین آوابلاگ بنویسم

بنر و لوگوی سایت های همکار : سایت فتوپویا_سایت آقا میلاد_کانال آقای لاورمن و سایت فاطمه جون به صورت رایگان انجام میشه و هیچ هزیته ای دریافت نمیشه اگرم این افرادی که می نویسم بخوان بنری لوگویی بزارن هیچ هزینه ای ازشون دریافت نمیشه چون این افراد خیلی برای سایت زحمت کشیدن عبارتند از:

نیکا جون_فاطمه جون_آقا میلاد_سایت فتوپویا_آقای لاورمن

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

سایت ,اینکه ,رو ,های ,صورت ,میشه ,به صورت ,سایت های ,رو در ,غیر اخلاقی ,های غیر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معرفی بهترین ها انتخابات مجلس وبلاگ مارگارت jeytoo جادوگر شرقی گروه آسام پارس مجری تخصصی نرده شیشه ای،پارتیشن شیشه ای،بالک خرید بلیط هواپیما ارزان اخبار تخصصی سازه های ایران برترین مرجع خبری ایران و جهان دکوراسیون اداری، منزل، سالن زیبایی