محل تبلیغات شما

بالای ۹۰ درصد دانش آموز ها قبل از اتمام آزمون از سر جلسه بلند شدند

خودکشی دانش آموز پسر رشته ی ریاضی بلافاصله بعد کنکور سراسری ۹۹. (من کار ایشون رو تایید نمیکنم قطعا راه حل های دیگه ای وجود داشت  ولی خون این آقا گردن مسئولین بی کفایت سازمان سنجش هم هست )

محمد ی که از شرایط برخی دانش آموزان سو استفاده کرد . طبق آخرین چیزی که میدونم فراریه و پلیس دنبالشه . اگر این آقا نبود الان اعتراضات برای امتحانات نهایی به جایی رسیده بود

نمایندگان مجلس هم از آب گل آلود ماهی میگرفتن . هی کنکور تعویق میفتاد 

تقلب هم به احتمال زیاد صورت گرفته . خواهشا پلیس فتای عزیز این مورد رو بیشتر بررسی کنید .  سوالات مثل اینکه فروخته شده بوده . حتی اگه هم وسط آزمون لو رفته باشه بی عرضگی سازمان سنجش رو نشون میده

پروتکل های بهداشتی در کنکور!!! فاصله ی یک و هشتاد!!! این دیگه خنده داره چون پروتکل بهداشتی رعایت نشد . تو ارشد که دستشون درد نکنه از یه حوزه کلی کرونایی تحویل دادن

طراح سوالات شیمی قطعا عمشو دوست نداشته . بچاره عمه هه خیلی فحش خورده . درصد سختی سوالات شیمی رشته ی ریاضی ۹۶ از ۱۰۰ بود

الانم مافیا تو بخش کامنت های قلمچی جمع شدند و سعی دارند درصد ها رو خیلی بالا نشون بدن تا یک عده انتخاب رشته نکنن باور ندارید برید کامنت ها رو بخونید . مسخرست نه؟ وقتی تا قبل از اومدن کلید سنجش هیچ یک از استاید نتونستن کلید هماهنگ با هم بیرون بدن 

خب لقب پرحاشیه ترین ، پر کشمکش ترین، سخت ترین و خطرناک ترین(عدم رعایت پروتکل های بهداشتی)و. کنکور قرن به کنکور ۹۹ تعلق میگیره . خواهش میکنم دست بزنید به افتخارشون 

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

کنکور ,رو ,هم ,های ,۹۹ ,ی ,قبل از ,سازمان سنجش ,رشته ی ,سوالات شیمی ,ها رو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پنجره چوبی سلطان فیلم وبلاگ سایت هیوا cctvmalket1 ایران اتوماتیک در gol دوربین مداربسته / تجهیزات حفاظت تصویری / مقالات دوربین مداربسته / نصب دوربین مداربسته چشمانِ بی اشک bnytrx گل ارغوان