محل تبلیغات شما

روز عجیبی بود . اون روز ، زودتر از هر روز دیگه خورشید غروب کرد . ساعت ۸ شب بود که ناگهان آسمان ابری شد و همه جا را مه فرا گرفت . وقتی مه تمام شد سه نفر که میلیون ها نفر سرباز پشت سرشون بود دیده شدند . رییس شون گفت ( من یک جادوگر هستم . اسمم مانکامون هست ، از این به بعد من پادشاه شما هستم . هاهاهاها ) نینجای سیاه ( قربان اون ۷ نفر واسمون خیلی خطرناک هستند ) مانکامون ( شما ۷ نفر یا با ما همکاری میکنید یا کشته خواهید شد ) ساناز از عصبانیت قرمز شد . ساناز ( اگه منو تکه تکه هم بکنید ، با شما ها همکاری نمی کنم ) سوباسا ( من نه تنها با شما همکاری نمیکنم بلکه جلوتون می ایستم ) عسل ( مگه عقلم رو از دست دادم که باهاتون همکاری کنم ) مانکامون ( پس خواهید مرد . هاهاهاها ) مانکامون جادوی سیاه به طرف قهرمانان قصه ما پرتاب کرد . لیانا آینه اش را از جیبش در آورد و جلوی جادو قرار داد . لیانا ( من نمی زارن به دوستام آسیبی برسه ) جادو به خاطر اصابت به آینه نابود شد . مانکامون ( سرباز ها اونا رو از بین ببرین ) سرباز ها به طرف سوباسا و دوستانش هجوم آوردند . نیکا ( بچه ها باید هر چه زودتر از اینجا بریم ) نادیا ( آره نیکا راست میگه ) اونا ( سوباسا و دوستانش ) از اونجا فرار کردند . عسل ( نفسم گرفت ، افراد مانکامون که ما رو دنبال نکردند ؟ ) فاطمه ( نمی دونم ) ناگهان سوباسا سایه سه نفر رو دید . سوباسا ( بچه ها برید عقب ) آن سه نفر بیرون آمدند . سوباسا ( قاسم ، میلاد ، فتوپویا شمایید ) قاسم ( آره ما هستیم ) ساناز ( ترسیدم ، فکر کردم افراد مانکامون ما رو پیدا کردند ) میلاد ( بچه ها باید هر چه زودتر از اینجا فرار کنیم ) فتوپویا ( در ضمن بچه ها موبایل ها تون رو خاموش کنین ، ممکنه سیگنال ما رو دنبال کنند ) 

داستان ما ادامه دارد .

دوستان می تونید این رمان رو به زبان های دیگه ترجمه کنید .

فعلا خداحافظ

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

ها ,رو ,، ,مانکامون ,سوباسا ,نفر ,بچه ها ,زودتر از ,ما رو ,سه نفر ,افراد مانکامون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

https://3sotweb.com/ heateraquarium تجارت وکسب وکار راهنمای خرید محصولات متنوع وسرگرمی وبلاگ بپرس سحر وکیل زاده استخر دیجیتال کاوشگر گنج رژیم لاغری سریع انواع محصولات چوبی زیبا