محل تبلیغات شما

سلام بچه ها نیکا جون،فاطمه جون،سانازجون،لیانا جون مدتی در سایت نیستید دلمون واستون تنگ شده . البته من با نیکا جون و فاطمه جون تو اینستاگرام ارتباط دارم.

بچه های کنکوری ۹۹ شما چی کار میکنید چه رشته ای رفتید؟چند واحد بهتون دادن؟

من مهندسی کامپیوتر دانشگاه تهران شهریه پردارش در اومدم .من و همکلاسیم(از اینستاگرام همو پیدا کردیم)اول فکر کردیم باید خودمون انتخاب کنیم یعنی من این تزو دادم اما بعد دیدیم خودشون انتخاب های مارو عوض کردن و جالبه که عین هم بهمون واحد دادن یعنی در همه ی کلاسا همکلاسی هستیم.

۱۸ واحد بهمون دادن که روز سه شنبه و چهارشنیمون سنگینه . پیش دانشگاهی هم نخورده بهمون

دانشگاهی هست که خودشون انتخاب کرده باشن یا ۲۰ واحد برداشته بودن ؟ اگه هست اعلام کنید؟همکلاسی دبیرستان من مهندسی برق دانشگاه زنچان در اومده بهش ۱۲ واحد دادن

مبانی کامپیوتر و برنامه سازی ۳ واحد

کارگاه کامپیوتر ۱ واحد عملی

ریاضیات گسسته ۳ واحد

ریاضی ۱ ۳ واحد

فیزیک۱. ۳ واحد

مبانی کار آفرینی ۲واحد

ادبیات ۳ واحد

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

واحد ,۳ ,کامپیوتر ,های ,جون ,کار ,خودشون انتخاب ,یا ۲۰ ,۲۰ واحد ,باشن یا ,واحد برداشته

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tarjomeh0t0100 تاسیسات آرین موج دریا آموزشگاه فنی حرفه ای رایانش اصفهان فالوور ارزان اینستاگرام، مرکز خرید فالوور ، خرید لایک و بازدید اینستاگرام ایلیا گیم،وبلاگ خبری سرگرمی دفتر تجارت الکترونیک ولقان ***موزییک*** مجله ای متفاوت در زمینه ی فرهنگ و هنر مجله ای متفوات و به روز در زمینه بازیگران ایرانی