محل تبلیغات شما

عسل ( ما قراره کجا بریم ؟ ) لیانا ( منم نمی دونم ) نادیا ( پسرا می دونین قراره کجا بریم ؟ ) قاسم ( نمی دونم ، فعلا که همه جا نا امنه ) ساناز ( چی نمی دونین قراره کجا بریم ) نیکا ( ساناز به اعصابت مصلت باش ) ساناز ( باشه من آرومم ) فاطمه ( به نظرم یه جایی بریم که درخت زیاد باشه ، اون وقت طول می کشه که مانکامون و افرادش ما رو پیدا کنند ) عسل ( اون وقت وقتی شک کردیم که ما رو پیدا کردند ، زود از اونجا فرار می کنیم ) سوباسا ( فکر هوشمندانه ای فاطمه و عسل تو کاملش کردی ) فاطمه ( خواهش می کنم ) میلاد ( بچه ها من یه جایی واسه پناهگاه سراغ دارم ) لیانا ( کجا ؟ ) میلاد ( جنگل شمالی ) ساناز ( جنگل شمالی امن ترین جاست ؟ ) سوباسا ( آره فعلا اونجا امن ترین جا در کل دنیاست ) فتوپویا ( بچه ها من تونستم همشون کنم ، مثل اینکه واقعا ما واسشون خطر بزرگی هستیم ) سوباسا ( فتوپویا ، یعنی فقط ما واسشون خطرناکیم ؟ ) فتوپویا ( آره ، بهتره موبایل رو خاموش کنم تا نفهمیدند ) نادیا ( بچه ها قراره چجوری بریم به جنگل شمالی ؟ ) میلاد ( با قایق ) ساناز ( اونوقت با کدوم قایق ؟ ) قاسم ( خب قایق رو درستش می کنیم ) عسل ( ساناز تو چرا با همه سر لج افتادی ؟ ) ساناز ( ببخشید ) 

قاسم ، میلاد ، فتوپویا و سوباسا مشغول ساختن قایق شدند .

سوباسا ( خب بچه ها قایق آمادس ، برید سوار بشید ) 

اونا ( سوباسا و دوستانش ) سوار قایق شدند و از اونجا دور شدند .

داستان ما ادامه دارد .

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

، ,؟ ,ساناز ,سوباسا ,قایق ,بریم ,بچه ها ,جنگل شمالی ,کجا بریم ,قراره کجا ,؟ قاسم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شنوایی شناسی نمایندگی لپ تاپ لنوو در کرج وبلاگ شخصی اصغر شعبانی فاخته پرواز محصولات سلولزی کامران تک الهی نامه میرزا علی کارگر ساروی لوازم خانگی افراکالا فانوس وکتور مهندسی عمران- مهندسی خاک و پی My love