محل تبلیغات شما

میلاد ( بلاخره رسیدیم ) عسل ( وای اینجا چقدر درخت داره ) ساناز ( خیلی هم بزرگه ، من که تا حالا همچین جنگلی ندیدم ) سوباسا ( تقریبا میشه گفت که جنگل شمالی بزرگترین جنگل دنیاست ) لیانا ( یه سوال قراره بالای درخت ها بمونیم یا یه کلبه بسازیم ) فاطمه ( آره برای منم سواله ) قاسم ( خودم هم نمیدونم ، فقط باید یه جای امن باشه ) نادیا ( بچه ها نظرتون چیه یه خونه درختی درست کنیم ؟ ) ساناز ( وای عالیه نادیا ) فتوپویا ( آره فکر خوبیه ) سوباسا ( خب پسرا بیاین دست به کار بشیم یه خونه درختی بسازیم ) ساناز ( و طبق معمول ما دخترا تو کلبه میمونیم و شما پسرا میرین تمرین میکنین که اگه یه وقت دشمن حمله کرد مقابلش وایسین ) لیانا ( آره حق با سانازه ) و لیانا و ساناز ، پکر به هم دیگه نگاه کردن . در همین حال ، مانکامون ( نینجای سیاه ، چه خبر تونستی پیداشون کنی ؟ ) نینجای سیاه ( نه قربان ، مرا ببخشید ) مانکامون ( اشکالی نداره ، پس از این چیزی که فکر میکردم زرنگ ترن . نینجای سیاه اطلاعاتی ازشون پیدا کردی ؟ ) نینجای سیاه ( بله قربان . سوباسا یه فوتبالیست مشهور هست ، عسل ویلیون زن هست ، ساناز یک تکواندو کار حرفه ای هست که تو مسابقات جهانی رتبه اول رو کسب کرده و . ) مانکامون ( درباره سوباسا و اون دختره ساناز بیشتر توضیح بده ) در همین حال ، ساناز ( ای بابا نمیگن یه کاری بکنیم ) لیانا ( آره ) نیکا ( ساناز ، لیانا دوست دارین به ما کمک کنین ؟ ) ساناز ( عالیه ، فقط من آشپزی بلد نیستم . خودت بهتر می دونی نیکا ) نیکا ( آره می دونم ، حالا اگه میخوای کمکم بکنی بدو بیا )

داستان ما ادامه دارد .

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

، ,ساناز ,یه ,لیانا ,آره ,نینجای ,نینجای سیاه ,لیانا آره ,؟ ساناز ,خونه درختی ,یه خونه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دوربین مداربسته / مقالات دوربین مداربسته / نصب دوربین مداربسته عشق اهنگ samanskin ساخت انواع کباب پزهای تابشی اتوماتیک شیدپخت فرا سازه درخت نارون آبیاری مطالب روزانه شریف شرکت جابجایی درخت ایران کاملیا piscesman