محل تبلیغات شما

سلام بچه ها ببخشید یک مدت فعالیت نداشتم یکم سرم شلوغه،دانشگاه و اینا کلام و اگر تو فضاهای مجازی دیگه هستم و اینجا کمتر میام دلیلش کلاسهای مجازی و مطالبی هست که تو اینستا و واتزاپ و . از طریق اساتید و دانشجو ها گذاشته میشه و مجبورم مدام چک کنم .دانشگاه هم که نگم براتون ،آموزش مجازی سخت تر از آموزش حضوریه . من تو مدرسه تجربه کرده بودم و اینکه خیلی وقتا دو شبانه روز در حال درس خوندن میشم بدون اینکه بخوابم . تکالیفمون خیلی سخت تر از مدرسه شده و چیزی که همه میگفتن که کسی وارد دانشگاه شد همه چی اوکیه درست نبود لاقل برای من . الان هیچی نشده فردا امتحان اصلی داریم:( 

این ویدیو ی کماندار نوجوان هست خیلی قشنگه . ممنونم از نیکا جونم که اینو واسم تو اینستا فرستاد واقعا سلیقه ی منو خوب میشناسه و جالبه که سلیقه هامون خیلی نزدیک به همه

دلیل اینکه کامنت های این پستو توی ‌آپارات بستم اینه که کلا خیلی فحش خوردم ، به عنوان من وبلاگ نویس فعالیت توی آپارات و اینستاگرام و . به صورت داشتن پیج عمومی خیلی سخته جوری که خیلی خیلی کم میشه من جایی نظر بزارم. انتقاد پذیرم اما از حاشیه خوشم نمیاد و متوجه شدم فضای مجازی به سمت حاشیه در حال حرکته . وبلاگ نویسی قوانین خاص خودشو داره و با اینکه الان محبوبیت گذشته وبلاگ نویسی از دست رفته اما هنوزم مطمعن ترین سیستم برای تبادل اطلاعات هست . راجع به کتاب هم بگم که یک سورپرایز اخر کتاب دارم . کتاب نوشته شده و تموم شده خیلی وقته دارم دنبال ناشر میگردم کارهای چاپ و شابک و اینا رو انجام بده . 

خبر دیگه اینه که سی پلاس پلاس رو دارم یادمیگیرم(اولش مجبوری بود چون رشتم کامپیوتره اما الان واقعا علاقه مندم بهش) چند تا برنامه نوشتم ،سی پلاس پلاس زبان برنامه نویسی هست که خیلی ها جزو بهترین زبان ها میشناسنش من که فعلا آماتورم اما میدونم که برای وبلاگ نویسی پی اچ پی و جاوا مهمه . اگه این روند ادامه پیدا کنه میتونم کدهای توپی رو تو سایت بزارم .

ویدیو رو تو پست بعدی که بلافاصله الان میفرستم میزارم .در ضمن اگه اسم ادیتورشو میدونید بگید 

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

خیلی ,تو ,رو ,مجازی ,اینکه ,هست ,وبلاگ نویسی ,تو اینستا ,سخت تر ,هست که ,رو تو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فرکتال طرح وبلاگ آلفا مارکت NO BIMARI چرا درب اتوماتیک شیشه ای بهشت گمشده جراحی زیبایی گشت و گذار در آسیا سرو بلند فروشگاه تفنگ بادی هانتر کالا