محل تبلیغات شما

میدونم به موضوع سایت ربط نداره اما واقعیتش من اول میخواستم سایتو برای رابین بزنم

نام :رابرت

نام خانوادگی:رابرت هانتینگدن

نام مستعار:رابین هود

شناخته شده در ایران :با نام من درآوردی رابر استرانگ یا کماندار نوجوان

سن:متغیره آخه داستان چندین ساله احتماله چیزی بین ۱۴ تا ۱۹ سال باشه . یه جا اشاره میشه که ۱۶ سالشه ولی در کل در طول داستان متغیره

رنگ چشم:آبی

رنگ مو:قهوه ای

دین:مسیحت کاتولیک(شدیدا معتقد هست به خدا و دین)

محل تولد:انگلستان(قصر اشرافی هانتینگدن ها)

محل زندگی:انگلستان (جنگل شروود) پدر و مادرش و تمام ایل و تبارشو میکشن (البته پدر مادرش رو جدا ترور میکنن و بعد قصرشون رو آتیش میزنن)که از این آتش سوزی فقط رابین ، ویل(پسر عموی رابین)،ویلفرد(دختر عموی رابین) و جنی (دختر عموی کوچولوی رابین) جون سالم به در میبرن و برای رهایی از شر بارون آلواین به جنگل شروود پناه میبرن

همسر:ماریان لنکستر (تو تیتراژ اورجینال باهم ازدواج میکنن ولی تو خود انیمه ی اورجینال نشون نمیده )

دوستان:ماریان،ویل،جان کوچولو،کلویی،گیلبرت،ویلفرد،جنی و . (بگم که دوستاش گاهی برعلیهش میشدن مثلا گیلبرت تو قسمتای اخر با رابین دوست میشه و متوجه میشه تمام مدت اشتباه میکرده مگرنه تو قسمتای دیگه در به در دنبال سر رابین بوده ،جان کوچولو و داردستش هم یکبار به آلواین میپیوندن و به رابین خیانت میکنن و برای کشتنش اجیر میشن و حتی کلبه جنگلیش رو آتیش میزنن،کلویی هم که قبل از ماریان عشق رابین بود دوبار تلاش به کشتن رابین میکنه ولی در آخر واقعا عاشق رابین میشه و دیگه دست از دشمنی برمیداره و چند بار هم اتفاقا نجاتش میده)

دشمنان:کسایی که بالا گفتم . گیلبرت عموما دشمن رابین بود ولی قسمتای آخر باهم دوست شده بودن اونم دوستای صمیمی اما بزرگترین دشمن رابین بارون آلواین بود که خوانوادش رو کشت و قصرشو آتیش زد و هر روز سربازاشو میفرستاد تا رابین رو بکشند . حتی یک مدت ماریان ر به گروگان گرفته بود مدت کوتاهی هم ویل و ویلفرد رو . چند بار قصد کشتن رابین و ماریان رو داشت ولی موفق نشد . با خانواده ی رابین خصومت داشت و خانواده ی ماریان رو به خاطر گردن بند جادویی ماریان کشت ،چون ماریان روزی که قرار بود دختر خونده ی بیشر بشه فرار کرد و حتی میخواست بارون آلواین رو به قتل برسونه ولی موفق نشد . تو قسمت ۳۹ راز این گردن بند برملا شد و تاحدی کشمکش های ماریان و آلواین کمتر شد اما دشمنیش با رابین بیشتر از قبل ادامه داشت .بیشر هم دشمن رابین بود . ولی در کل هر قسمت رابین کلی دشمن داشت

شغل:شوالیه(غیر رسمی ولی بعدا میتونست رسمی بشه و خودش نخواست)

به قد و وزن و اینا اشاره ای نشده اما در کل به نظر میاد به خاطر سنش قدش کوتاه تر از شخصیت هایی مثه گیلبرته

علایق:رویایی دارم رویای آزادی

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

رابین ,ولی ,رو ,ماریان ,تو ,آلواین ,جنگل شروود ,در کل ,ولی در ,رابین و ,بارون آلواین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علم و فناوری نگین کوهسار برکه ی نیلو سفیران سلامت پیکاسو طرح delijam گلشن طوفان زده تهویه هوا با بهترین دستگاه ها سایت های شرط بندی فوتبال کرج حسابدار