محل تبلیغات شما

من خودم این طراحی از سوباسا رو خیلی دوست دارم و از 10 ,10 میدم. سری دوم (اینحا سوباسا 15 16 سالست)

سری شین اینحا 16 سالشه

این طراحی هم 10 از 10 میگیره

سری 20 دو جور امتیاز داره . اون قسمتی که 11 سالشه 6 از 10 میگیره و قسمتی که 15 16 سالست 10 از 10

سری اول که سوباسا 11 سالست 5 از 10 میگیره

به سری چهارم اوایلش ( وقتی سوباسا 11 سالست)2 از 10 میدم وقتی 16 17 سالست 6 از 10 و وقتی 20 سالست 10 از 10 .

در سری J به طراحی سوباسا در 11 سالگی 1 ،16 سالگی 5 ، 17 سالگی 6 و 20 سالگی 10 میدم

واسه تمام مانگاها برای سن 16 به بعدش ( تا 30 اومده البته 30 غیر رسیمیه رسمیش تا سن 22 سالگیه) 10 تمام میدم. واسه سن 11 سالگیش اینا 7 .

کلا سوباسا به نظرم از 16 سالگی هم شخصیتش جا افتاده تر میشه هم اینکه طراحی شخصیتش بهتر میشه. توی طراحی دستی هم نوسان زیاد داشتن طراحی شخصیت ها نمونش تو سری دوم که اتفاقا یکی از موفق ترین سری ها تو ایران بوده دیده میشه یه جا صورتشون تپل میشه یه قسمت دماغش گنده میشه یه قسمت چشماشون کوچیک یا بزرگ میشه یه قسمت کلا انگار آب رفتن . طراحی دستی این معایبو داره ولی اغلب محصولش بهتر از طراحی کامپیوتریه یعنی به دل خودم بیشتر میچسبه/ 20 کاملا با کامپیوتر طراحی شده اینم یادتون باشه سری های مختلف ورژنی از همون اتفاقات هستن .

البته همشون با ورژن مانگا فرق دارن. مانگا جذاب تره . مثلا توی مانگا سوباسا تو 19 سالگی ازدواح میکنه (سانایی چه در مانگا چه انیمه 6 ماه از سوباسا بزرگتره) و 21_22 سالگی بچه دار میشن. اما توی انیمه این خبرا نیست. توی انیمه شخصیت هایی مثل دایچی مایکل کاترین و . رو نداریم اما تو مانگا هستن. انیمه داستانش خیلی خیلی فرق داره با مانگاش . تو انیمه قتلی اتفاق نمیفته اون کی بود بدبخت احتمالا برادرشو ترور کردن. یا انیکه اشنایدر عمدی میخواست میزوگی رو بکشه

نظر شما چیه؟

همه چی مشخص شد نظر آقای تاکاهاشی چیست

نظر منابع خارجی راجع به فلج شدن سوباسا

شخصیتهای انیمیشنی مورد علاقه من

طراحی ,سوباسا ,سری ,سالگی ,سالست ,میشه ,از 10 ,میشه یه ,یه قسمت ,از سوباسا ,10 از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بانک مشاغل شیراز آموزش برنامه نویسی مذهبی kiana-ava ibsportr باغ سپیدار نوین آی تی مجله شرکت کالای صنعت نفت یخچال معمولی